CNC obrábění

  • Soustružení od průměru 15 do průměru 850 a délky 5500 mm
  • Maximální váha obrobku 22 000 kg
    Vybavení soustruhů plynule řízenou 4 osou, poháněnýmy nástroji a Y Osou.

    Stroj je vybaven lunetou a koníkem. Funkce stroje jsou řízeny CNC řídícím systémem, který umožňuje obrábění složitých tvarů, kdy nástroj sleduje dráhu vzniklou jako výstup z 3D CAD  CAM řídícího programu.
  • Frézování do rozměru obrobku 2500x2000x2000mm
  • Maximální váha obrobku 15 000 kg


Stroje jsou optimalizovány s ohledem na požadavek na vysokou tuhost a stabilitu své konstrukce. Stroje jsou určeny pro komplexní obrábění většiny plochých a skříňových součástí z kovových i nekovových materiálů v kusové a sériové výrobě a přesnou výrobu tvarově složitých součástí a forem pro nástrojárny. Aplikace lineárního vedení ve všech lineárních osách garantuje požadovanou přesnost a dynamiku při obrábění. Funkce stroje jsou řízeny CNC řídícím systémem, který umožňuje obrábění složitých tvarů, kdy nástroj sleduje dráhu vzniklou jako výstup z 3D CAD  CAM řídícího programu.

Broušení

CNC broušení na plocho do rozměru obrobku 1500x500x420 mm 

Váhy obrobku 1500 kg

Tvarové broušení

 

horizontální broušení na plocho, se užívá především při dokončovacích pracích, kdy se z obrobku odebírá malé množství materiálu a obrobek dostává přesný tvar a velmi vysokou kvalitu drsnosti povrchu.

O nás

Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu. Naším cílem je vybudovat a udržet společnost, která dokáže pokrýt široké spektrum požadavků našich stávajících i budoucích zákazníků. Soustředíme se při výrobě na kvalitu, flexibilitu a cenu k plné spokojenosti zákazníka.

Kontakt

 U Vlečky 694, Pozořice 66 407

 Česká republika

 +420 724 333 138

  vlastimil.buchta@metalpreciz.cz

 www.metalpreciz.cz

Search

Uložit nastavení
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat